logo szare110

GŁÓWNA KOMISJA SZKOLENIA PSÓW

pdf icona Regulamin Przyznawania Uprawnień Instruktorów Szkolenia Psów w Związku Kynologicznym w Polsce

WYKAZ INSTRUKTORÓW w oddziałach na podstawie sprawozdań 2013.


                        

BĘDZIN

           1. Andrzej Rapacz - psy użytkowe

 

BIAŁYSTOK

1. Jarosław Gesinowski - psy użytkowe

 

BIELSKO - BIAŁA

1. Ewa Brzask-Makieła - sędzia prób pracy - wyścigi chartów  i zaprzęgów     

2. Edward Iwanicki - sędzia prób pracy - wyścigi chartów        

                             

BYDGOSZCZ                           

1. Rafał Buczkowski - psy towarzyszące i obedience 

2. Krzysztof Ciąćka - psy użytkowe 

3. Magdalena Domańska - agility 

4. Alicja Gusowska - agility  

5. Marta Podlasińska - agility

6. Henryk Salamon - sędzia prób pracy – psy użytkowe i PT

BYTOM 

1. Andrzej Biliński - wyścigi chartów 

2. Grzegorz Biliński - wyścigi chartów

3. Jolanta Gajdz - wyścigi chartów
                         
4. Marek Fryc - psy użytkowe

5. Janusz Kawiorski - psy użytkowe

6. Bogdan Koper - PT, obedience, wyścigi chartów

7. Barbara Sroka - wyścigi chartów

                            

CHOJNICE                            

1. Andrzej Ćwikliński - wyścigi chartów 

2. Jolanta Łomińska - wyścigi chartów

3. Andrzej Łomińska - wyścigi chartów i zaprzęgów 

4. Jakub Narloch - PT, obedience 

5. Jacek Nowak - wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów

6. Izabella Szmurło - wyścigi chartów i zaprzęgów

7. Małgorzata Szmurło - sędzia prób pracy - wyścigi chartów  i zaprzęgów         

                            

CHORZÓW

1. Adam Domański - psy użytkowe


GDYNIA

1. Eliza Barczewska - psy użytkowe

2. Agnieszka Kępka - sędzia prób pracy - psy użytkowe, agility, obedience

3. Alicja Makowiec - psy użytkowe 

4. Wojciech Makowiec - psy użytkowe

5. Janusz Strąk - psy towarzyszące, obedience

6. Leonard Wawrzyniak - wyścigi chartów

7. Artur Wróbel - wyścigi chartów

                           

JELENIA GÓRA  

1. Robert Czechowski - psy użytkowe             


KALISZ

1. Robert Filipowiak - PT, obedience

          

KATOWICE                      

1. Dariusz Kmiecik - psy użytkowe

2. Henryka Korkus - psy użytkowe 

3. Sonia Korkus - psy użytkowe

4. Jan Lenard - sędzia prób pracy - psy użytkowe

5. Danuta Olszewska - psy użytkowe

6. Tomasz Pecold - sędzia prób pracy - praca psa pasterskiego 

7. Mariusz Ryndak - psy użytkowe

8. Małgorzata Starkiewicz - sędzia prób pracy - psy użytkowe i PT

                            

KOSZALIN    

1. Sławomir Ziobro - psy użytkowe

                        

KRAKÓW        

1. Ewa Bukład - sędzia prób pracy - psy użytkowe

2. Zofia Mrzewińska - sędzia prób pracy - PT, obedience

3. Jacek Lewkowicz - sędzia prób pracy - psy użytkowe, obedience

4. Paulina Panuś - psy użytkowe

5. Szczepański Marek - sędzia prób pracy - psy użytkowe, obedience

6. Lech Szczepański - psy użytkowe

                           

KROSNO                  

1. Daniel Szydło - PT, obedience

2. Wanda Zaremba - psy użytkowe          

                  

LEGIONOWO

1. Anna Majewska - psy użytkowe

2. Robert Majewski - psy użytkowe

LEGNICA

1. Agnieszka Dudek - psy użytkowe

2. Leszek Kalisz - sędzia prób pracy - agility


                            

LESZNO

1. Grzegorz Sobierajski - psy użytkowe

 

LUBLIN

1. Małgorzata Goleman - psy użytkowe

2.Tomasz Wlizło - psy użytkowe

 

ŁÓDŹ      

1. Maria Kowalska - PT, obedience

2. Marcin Pogorzelski - psy użytkowe

3. Janusz Rurarz - sędzia prób pracy - psy użytkowe, obedience, agility 

4. Dorota Rymarska- PT, obedience

5. Alicja Szymańska-Paszczuk - PT, obedience

 

NOWY SĄCZ

1. Krzysztof Szymański - psy użytkowe

 

NOWY TARG 

1. Emmy Chrapla - PT, obedience

2. Robert Gwadera - PT, obedience

3. Michał Majcher - psy użytkowe

                            

OPOLE

1. Grażyna Wilińska - psy użytkowe

 

PŁOCK

1. Dariusz Więckowski - psy użytkowe

 

POZNAŃ 

1. Małgorzata Wolniewicz - PT, obedience 

2. Izabela Kudzinowska - psy użytkowe

3. Piotr Mazankiewicz - psy użytkowe

4. Tadeusz Roszkiewicz - sędzia prób pracy - psy użytkowe, obedience      

 

RADOM                            

1. Magdalena Bartoszewska - PT, obedience

2. Włodzimierz Gossa - psy użytkowe

3. Witold Horban - psy użytkowe

4. Zbigniew Milewski - sędzia prób pracy - psy użytkowe, obedience

                            

RYBNIK

1. Ewa Maciejończyk - PT, obedience

2. Leszek Salamon - sędzia prób pracy - psy użytkowe

                            

RZESZÓW

1. Marta Gutowska - sędzia prób pracy - psy użytkowe i ratownicze

2. Elżbieta Hader - sędzia prób pracy - PT, obedience

3. Agnieszka Pierga - PT, obedience

                           

SOPOT                            

1. Małgorzata Diug - PT, obedience

2. Katarzyna Drobik-Michalska - sędzia prób pracy - psy użytkowe, obedience

3. Michał Szalc - sędzia prób pracy - psy użytkowe

                                                       

SZCZECIN

1. Katarzyna Śniegulska - PT, obedience

 

TORUŃ                             

1. Krzysztof Brzoskniewicz - psy użytkowe

2. Piotr Wyborski - psy użytkowe

 

WARSZAWA

1. Stanisław Abłamowicz - sędzia prób pracy - psy użytkowe  

2. Hanna Bryzek - agility 

3. Jadwiga Chodzeń - psy użytkowe

4. Tomasz Chodzeń - psy użytkowe

5. Małgorzata Daniłowicz - psy użytkowe

6. Paweł Dudek - PT, obedience

7. Małgorzata Downarowicz - wyścigi chartów

8. Anna Jasińska - PT, obedience

9. Małgorzata Kędziorek - psy użytkowe

10. Kamil Kędziorek - psy użytkowe

11. Damian Kuraś - wyścigi chartów

12. Sławomir Kwiecień - psy użytkowe

13. Marcin Luciak - psy użytkowe

14. Beata Ryl - sędzia prób pracy - psy użytkowe, agility

15. Alan Sadlik - psy  użytkowe

16. Anna Sajkowska - agility

17. Jan Sitarski - wyścigi chartów

18. Ewa Stolarska - sędzia prób pracy - wyścigi chartów i zaprzęgów

19. Janusz Słoniewicz - sędzia prób pracy - psy użytkowe, agility

20. Zbigniew Strzakłowiec - sędzia prób pracy - psy użytkowe 

21. Śmigielska Hanna - PT, obedience

22. Leonard Wawrzyniak - wyścigi chartów

23. Sergiusz Witczak - PT, obedience

24. Artur Wróbel - wyścigi chartów

25. Andrzej Zembowicz - wyścigi chartów

26.Szewczyk Konrad-psy użytkowe

 

WROCŁAW

1. Janusz Arnold - sędzia prób pracy - psy użytkowe, obedience

2. Jolanta Jabłońska - sędzia prób pracy - PT

3. Maciej Kłapkowski - psy użytkowe

4. Eugeniusz Korszek - sędzia prób pracy - psy użytkowe

5. Aleksander Skrzyński - sędzia prób pracy - psy użytkowe

6. Krzysztof Sokołowski - psy użytkowe

7. Mirosław Tchorz - psy użytkowe

                            

ZAKOPANE                            

1. Barbara Jasiołek - PT, obedience

 

 

Początek strony