Logo ZKWP SZKOLENIA 2017

KALENDARZ  IMPREZ  KYNOLOGII  SPORTOWEJ  I  UŻYTKOWEJ  NA  ROK  2017

Zgłaszanie imprezy można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie, forma oficjalna papierowa zgłoszenia jest w dalszym ciągu wymagana i obowiązująca.


pdf icona    Kalendarz imprez -  2017


 

 

kal 2018

Data Dyscyplina Oddział/miejscowość Komisja sędziowska Rodzaj imprezy Uwagi
LUTY      
10.02.2018OBEDIENCEWARSZAWA

Christian Steinlechner (Austria)

Tadeusz Roszkiewicz

Kwalifikacja do M.Ś. Obedience FCI ,Puchar Polski 2018  
11.02.2018OBEDIENCEWARSZAWA

Tadeusz Roszkiewicz

Christian Steinlechner (Austria)

Kwalifikacja do M.Ś. Obedience FCI ,Puchar Polski 2018  
16-17-18.02.2018EGZAMINRADOM

TADEUSZ ROSZKIEWICZ

MAREK CZERNIAKOWSKI

TESTY PSYCHICZNE BH,IPO  
17-18.02.2018AGILITYWARSZAWA

Leszek Kalisz

Anna Sajkowska

Zawody Krajowe  
18.02.2018EGZAMINWARSZAWAWALDEMAR FEDERAKTESTY PSYCHICZNE  
18.02.2018EGZAMINWARSZAWATadeusz RoszkiewiczPT,PTT,BH,IPO  
MARZEC      
 3/4.03.2018OBEDIENCE OKOLICE WARSZAWY-HALA

GERLIDE DOBLER (DE)  JANUSZ SŁONIEWICZ  ( PL)

 Kwalifikacja do M.Ś. Obedience FCI 2018 klasa III  
09.03.2018EGZAMINOLSZTYNWADEMAR KOSMALSKITESTY PSYCHICZNE ,PT,BH,IPO  
10-11.03.2018OBEDIENCEOPOLE ZAWODY ODEDIENCE OPOLE 2018  
10-11.03.2018EGZAMINOLSZTYNWALDEMAR KOSMLASKITESTY PSYCHICZNE, PT,BH,IPO  
10-11.03.2018AGILITYWROCŁAW

LENA PANKOWA

JANUSZ SŁONIEWICZ

Puchar Polski "III Wielka Partynicka o Złotą Podkowę"  
17-18.03.2018EGZAMINKOSZALIN PT,BH,IPO,TESTY PSYCHICZNE  
18.03.2018EGZAMINWARSZAWAMAŁGORZTA GOLEMANPT,PTT,BH,IPO  
18.03.2018EGZAMINWARSZAWABEATA RYLPT,PTT,IPO,BH,IPO-V  
24/25.03.2018OBEDIENCEO/ZIELONA GÓRA , BRONKÓW 71, 66-626 BRONKÓW

JOHN VAN HEMERT (NL) SUSANE TAVER (DE)

Otwarte Zawody Obedience , Kwalifikacje do Mistrzostw Świata 2018 , Puchar Polski  
KWIECIEŃ      
07/08.04.2018EGZAMINPOZNAŃTADEUSZ ROSZKIEWICZBH,PT,IPO  
08.04.2018 EGZAMINWARSZAWASTANISŁAW ABŁAMOWICZ   
21.04.2018EGZAMINPOZNAŃ

TADEUSZ ROSZKIEWICZ

ZBIGNIEW SZCZEŚNIAK

TESTY PRZYCHICZNE, PRZEGLĄD HODOWLANY  
22.04.2018EGZAMINSZCZECINWALDEMAR KOSMALSKIFH,PT,BH,IPO,TESTY PSYCHICZNE   
21/22.04.2018coursingBYTOM MISTRZOSTWA ŚLĄSKA  
MAJ      
01/02.05.2018coursingJELENIA GÓRA   

PUCHAR PREZYDENTA  JELENIEJ GÓRY

 
01.05.2018EGZAMINKOSZALIN PT,BH,IPO,TESTY PSYCHICZNE  
5-6.05.2018SEMINARIUMSZCZECIN SEMINARIUM IPO DOROTA, SŁAWEK KAWKA  
       
12.05.2018wyścigi toroweBYTOM GRAND PRIX POLSKI  
18/19.05.2018EGZAMINOPOLETOMASZ PECOLDPRÓBY INSTYNKTU PASTERSKIEGO NHAT, "FCI-HWT" TS i CS   
19-20.05.2018 ZAWODY IPOSZCZECINJECEK LEWKOWICZMISTRZOSTWA ZACHODNIOPOMOSRSKIEGO IPO  
20.05.2018coursingWARSZAWA GRAND PRIX WARSZAWY    

 

25-27.05.2018

ZAWODY IPOOPOLE

DARIUSZ KMIECIK

BEATA RYL

JIRI TICHY

MISTRZOSTWA POLSKI IPO  
CZERWIEC      
02.06.2018coursingPOZNAŃ MISTRZOSTWA POZNANIA  
23/24.06.2018EGAZMINPOZNAŃTADEUSZ ROSZKIEWICZBH,PT,IPO  
24.06.2018 EGZAMINWARSZAWAWALDEMAR FEDERAKPT,PTT,BH,IPO  
17.06.2018EGZAMINWARSZAWABEATA RYLPT,PTT,BH,IPO  
17.06.2018EGZAMINWARSZAWAHENRYK SALAMONPT,PTT,IPO,BH  
       
30.06.2018EGZAMINLEGIONOWOSTANISŁAW ABŁAMOWICZPT,BH,IPO-V  
LIPIEC      
  
    
01.07.2018EGZAMINWARSZAWAWALDEMAR FEDERAKTESTY PSYCHICZNE  
08.07.2018coursing JELENIA GÓRA PUCHAR  PREZYDENTA  JELENIEJ GÓRY  
21/22.07.2018AGILITYOPOLELESZEK KALISZZAWODY AGILITY OPOLE 2018  
SIERPIEŃ      
11-12.08.2018EGZAMINKOSZALIN PT,BH,IPO,TESTY PSYCHICZNE  
 11/14.08.2018 PASTERSTWO O/PŁOCK Gospodarstwo "Pastuszkowo" , Jesionka 10 Steve Jaunin (Szwajcaria)Pasterski Weekend 2018 (trial IHT TS 1-3, HWT TS) międzynarodowe zawody z certyfikatem ACITr oraz CAT, Mistrzostwa Owczarka Belgijskiego  
18-19.08.2018 AGILITY LEGNICA      
25/26.08.2018 coursing CHOJNICE   MISTRZOSTWA POLSKI    
WRZESIEŃ          
01/02.09.2018 EGZAMIN POZNAŃ TADEUSZ ROSZKIEWICZ BH, PT ,IPO  
 1-2.09.2018 ZAWODY OBIEDENCE SZCZECIN PIPPA PARTINSEN  MISTRZOSTWA POLSKI BORDER COLLIE , PUCHAR OBEDIENCE  
08.09.2018 coursing GDYNIA   MISTRZOSTWA POMORZA  
09.09.2018 EGZAMIN WARSZAWA STANISŁAW ABMAŁOWICZ TESTY PSYCHICZNE  
15.09.2018 EGZAMIN SZCZECIN TADEUSZ ROSZKIEWICZ FH,PT,BH,IPO,TESTY PSYCHICZNE  
15/16.09.2018 coursing PIASECZNO   JESIENNE  GRAND PRIX  
22.09.2018 wyścigi torowe BYTOM   MISTRZOSTWA POLSKI    
 22/23.09.2018        AGILITY KATOWICE BLAZ OVEN  Jesienne Zawody Agility o Pietruszkę   
 29.09.2018  EGZAMIN POZNAŃ  TADEUSZ ROSZKIEWICZ TESTY PSYCHICZNE , PRZEGLĄD ON  
30.09.2018 EGZAMIN WARSZAWA WALDEMAR FEDERAK PT,PTT,BH,IPO  
30.09.2018 EGZAMIN WARSZAWA BEATA RYL PT,IPO,BH  
PAŻDZIERNIK          
06.10.2018   coursing WARSZAWA   PUCHAR  MAZOWSZA – MEMORIAŁ  ANDRZEJA  POBUDKOWSKIEGO  
06-07.10.2018 ZAWODY OBIEDENCE WRAOCŁAW KARL ROSSEL III OTWARTE MISTRZOSTWA POLSKI OBIEDENCE RETRIWERÓ, PUCHAR POLSKI  
27-28.10.2018 EGZAMIN KOSZALIN   PT,BH,IPO,TESTY PSYCHICZNE  
28-29.10.2018 ZAWODY IPO BIESLKO-BIAŁA

JANA GLISNIKOWA

JIRI TICHY

BEATA RYL

DARIUSZ KMIECIK

MISTRZOSTWA POLSKI, CACIT, KWALIFIKACJE DO MISTRZOSTW ŚWIATA OWCZARKÓW BELGIJSKICH  
LISTOPAD          
 03/04.11.2018 EGZAMIN POZNAŃ TADEUSZ ROSZKIEWICZ BH,PT,IPO  
           
25.11.2018 EGZAMIN WARSZAWA Waldemar Federak TESTY PSYCHICZNE  
GRUDZIEŃ          
 16.12.2018  EGZAMIN WARSZAWA JAN LENARD  PT,BH,IPO  
 16.12.2018 EGZAMIN WARSZAWA STANISŁAW ABŁAMOWICZ PT,PTT,BH,IPO  
           
           
Początek strony