Logo ZKWP SZKOLENIA 2017

KALENDARZ  IMPREZ  KYNOLOGII  SPORTOWEJ  I  UŻYTKOWEJ  NA  ROK  2017

Zgłaszanie imprezy można dokonać poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie, forma oficjalna papierowa zgłoszenia jest w dalszym ciągu wymagana i obowiązująca.

 

pdf icona    Kalendarz imprez -  2017


 

 

kal 2018

Data Dyscyplina Oddział/miejscowość Komisja sędziowska Rodzaj imprezy Uwagi
19.01.2019 Egzaminy Dawidy o/Piaseczno

Marek Czerniakowski

Beata Ryl

BH-VT, PT, IGP, Testy  
26.-27.01.2019 Agility Borowina o/Piaseczno

 Antonin Grygar (CZ)

   
26.-27.01.2019 Egzaminy Sosnowiec o/Będzin

Dariusz Kmiecik

BH-VT, Testy  
9.-10.02.2019 Obedience Rumianka o/Warszawa

Svetlana Zolotnikova (EST)

PPO, Kwalifikacaje do MŚ  
22.-24.02.2019 Egzaminy Grójec o/Radom

Janusz Arnold

IGP, testy, przegląd hodowlany  
1.03.2019 Egzaminy Przybyszewo o/Olsztyn

Waldemar Kosmalski

PT, BH-VT, IGP, Testy (wszystkie rasy), Przegląd ON  
2.03.2019 Egzaminy Kwiecewo o/Olsztyn

Waldemar Kosmalski

PT, BH-VT, IGP, Testy (wszystkie rasy), Przegląd ON  
2.03.2019 Egzaminy Żółwin k/W-wy o/Piaseczno

Beata Ryl

PT, BH-VT, IGP, IGBH, Testy  
2.-3.03.2019 Obedience Opole

Josef Olearcin

Iveta Skalicka

   
2.-3.03.2019 Egzaminy Gorzów Wielkopolski

Tadeusz Roszkiewicz

PT, BH-VT, IGP 1, IGP 2, Testy  
8-10.03.2019 Egzaminy Brzeźnica o/Kraków

Tadeusz Roszkiewicz

Bogusław Chmiel

PT, PTT, BH-VT, IGP, Testy (wszystkie rasy)  
9.03.2019 Egzaminy Warszawa

Waldemar Federak

Testy psychiczne  
10.03.2019 Egzaminy Warszawa

Małgorzata Goleman

PT, PTT, BH-VT, IGP  
16.03.2019

Egzaminy

Obedience

Wrocław

Janusz Arnold

PT, BH-VT, IGP, OBI, testy wszystkich ras, przegląd ON  
16.03.2019 Egzaminy

 

Krzywice o/Szczecin

Tadeusz Roszkiewicz

PT, BH-VT, IGP, Testy  
16.-17.03.2019 Agility Warszawa

Roman Hajnala (SK)

   
17.03.2019 Egzaminy Mysiadło o/Warszawa

Małgorzata Goleman

BH-VT, PT, IGP  
22.-23.03.2019   Egzaminy Rogoźnia o/Rzeszów

Waldemar Federak

PT, BH-VT, IGP, testy, przegląd ON  
23.-24.03.2019   Zaprzęgi Lubieszów o/Chojnice

Maciej Lipiec

Zawody, biegi licencyjne, próby pracy  
23.-24.03.2019   Obedience Oleśnica o/Wrocław

Ladislava Richterovan (CZ)

Zawody  
30.31.03.2019 Agility Wrocław

Jaroslava Podmolova (CZ)

   
5.-7.04.2019 Psy ratownicze Rzeszów

Daniel Sedlak (CZ)

Hannes Hiltpolt (AT)

Zawody  
6.04.2019 Egzaminy Skałowo o/Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

PT, BH-VT, Testy (bez ON)  
6.04.2019 Egzaminy Bielsko-Biała

Krzysztof Dobrzański

PT, BH-VT, IGP, przegląd hodowlany, testy  
6.04.2019 Egzaminy Chwaszczyno o/Sopot

Katarzyna Drobik-Michalska

PT-1, PT-2, PT-3  
6.-7.04.2019 Coursing Bytom

Bernd Rahms (D)

Denisa Machu (CZ)

Roman Bozik (SK)

   
6.-7.04.2019 Egzaminy Juchnowiec Kościelny o/Białystok

Waldemar Kosmalski

BH-VT, IGP, testy, przegląd hodowlany  
7.04.2019 Egzaminy Skałowo o/Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

IGP  
13-14.04.2019 Agility Gdynia o/Sopot

Rene Blank

Kwalifikacje do MŚA  
13-14.04.2019 Coursing Pszczew o/Zielona Góra

Wiesław Siemiątkowski

Iveta Soldanova

Veronika Bejckova

   
13-14.04.2019 Użytkowe Wawelno o/Opole

Beata Ryl

Dariusz Kmiecik

Krzysztof Szymański

IGP  
14.04.2019 Egzaminy Radawiec Duży o/Lublin

Małgorzata Goleman

PT, PTT, BH-VT, IGP  
14.04.2019 Egzaminy Bydgoszcz

Agnieszka Kępka

Testy, przegląd hodowlany ON  
20.04.2019 Egzaminy Skałowo o/Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

Zbigniew Szcześniak

Testy, Przegląd ON  
23.-24.04.2019 Obedience Oleśnica o/Wrocław

Ladislava Richterova (CZ)

   
26.-27.04.2019 Egzaminy Rybnik

Leszek Salamon

Stanisław Abłamowicz

IGP, BH-VT, Testy, PT, przegląd hodowlany  
26.-27.04.2019 Egzaminy Bochnia o/Zakopane

Krzysztof Dobrzański

PT, BH-VT, IGP, testy, przegląd hodowlany  
27.04.2019 Egzaminy Nowy Sącz

Jan Lenard

BH-VT, PT, testy  
27.-28.04.2019 Agility Czeladź o/Będzin

Anna Sajkowska

   
28.04.2019 Egzaminy Celestynów o/Piaseczno

Beata Ryl

PT, BH-VT, IGP, Ppr  
1.05.2019 Egzaminy Manowo o/Koszalin

Henryk Salamon

PT, BH-VT, IGP, testy  
3.-4.05.2019 Egzaminy Spręcewo o/Olsztyn

Waldemar Kosmalski

PT, BH-VT, IGP, przegląd ON, testy wszystkich ras  
4.05.2019 Egzaminy Jasło o/Krosno

Stanisław Abłamowicz

BH-VT, PT, testy psychiczne, przegląd hodowlany ON  
4.-5.05.2019 Coursing Orzechówko o/Toruń

Małgorzata Rogozińska

Jarosław Grunt

   
5.05.2019 Egzaminy Przybyszewo o/Olsztyn

Waldemar Kosmalski

 PT, BH-VT, IGP, przegląd ON, testy wszystkich ras  
11.05.2019 Egzaminy Chobot o/Nowy Targ

Krzysztof Szymański

FPr1-3, IFHV, IFH1, IFH2  
11.-12.05.2019 Egzaminy Łódź

Janusz Arnold

PT 1, 2, 3, BH-VT  
17.-18.05.2019 Egzaminy Płock

Waldemar Kosmalski

IGP1, IGP2, BH-VT, testy, przegląd ON, licencja ON  
18.05.2019 Coursing Bytom

Edward Iwanicki

Peter Domeny (CZ)

Maciej Lipiec

   
18.05.2019 Dummy Kamionka o/Rzeszów

Marian Paweł Bocianowski

   
18.-19.05.2019 Agility Będzin

Sandra Deida (I)

Kwalifikacje do Mistrzostw Świata  
19.05.2019 Working Test Bełdów o /Łódź

Paul Obrien

   
19.05.2019 Egzaminy Warszawa

Małgorzata Kędziorek

PT 1-3, BH-VT  
24.-26.05.2019 IGP Siemianowice Śląskie o/Chorzów

Dariusz Kmiecik

Jacek Lewkowicz

Volker Behrens (D)

Otwarte Mistrzostwa Polski  
24.-26.05.2019 Egzaminy Jaśkowice o/Kraków

Krzysztof Dobrzański

BH-VT, PT1, PT2, IGP (V, 1, 2), testy, przegląd hodowlany i testy ON  
25.-26.05.2019 Agility Warszawa o/Piaseczno

Svetlana Kreslina

   
26.05.2019 Egzaminy Katowice

Jan Lenard

Barbara Czaławska

PT1, PT2, PT3, BH-VT, IGP1, testy  
29.05.2019 Egzaminy Chojnice

Agnieszka Kępka

IGP 1, PT, BH,   
30.05.-2.06.2019  Egzaminy  Bochnia-Chodenica o/Zakopane

 Krzysztof Dobrzański

BH-VT, IGP, PT, testy, przegląd  
1.-2.06.2019 Agility Zabierzów o/Kraków

Nanca Mikec (SLO)

   
1.-2.06.2019 Egzaminy Bytom

Janusz Arnold

PT, BH-VT, testy, IGP  
2.06.2019 Egzaminy Warszawa

Henryk Salamon

PT, PTT, BH-VT, IGP  
2.06.2019 Egzaminy Pliszczyn o/Lublin

Stanisław Abłamowicz

Małgorzata Goleman

PT, BH-VT, IGP, testy  
8.06.2019 Egzaminy Stara Miłosna o/Warszawa

Waldemar Federak

testy psychiczne  
8.-9.06.2019 Agility Gniazdowo o/Bydgoszcz

Esa Muotka (FIN)

   
8.-9.06.2019 Egzaminy Zabrze

Beata Ryl

Jan Lenard

testy, IGP, PT  
8.-9.06.2019 Egzaminy Zabrze

Leszek Salamon

Jan Lenard

BH-VT  
9.06.2019 Użytkowe Krzywice o/Szczecin

Jacek Lewkowicz

IGP 1 cz. B i C  
14.-16.06.2019 Egzaminy Gościeńczyce o/Radom

Tadeusz Roszkiewicz

Marek Czerniakowski

IGP, testy, przegląd hodowlany  
15.06.2019 Egzaminy Jelenia Góra

Aleksander Skrzyński

testy, BH-VT  
15.06.2019 Egzaminy Giebułtów o/Nowy Targ

Dariusz Kmiecik

Bogusław Chmiel

BH-VT, PT1, PT2, testy wszystkich ras, przegląd ON  
15.06.2019 Egzaminy Łódź

Beata Ryl

IGP1, BH-VT, PT 1-3, testy  
15.06.2019 Egzaminy Chwaszczyno o/Gdynia

Agnieszka Kępka

BH-VT, PT 1-3  
16.06.2019 Egzaminy Mysiadło o/Warszawa

Beata Ryl

BH-VT, PT, IGP  
16.06.2019 przegląd Jelenia Góra

Aleksander Skrzyński

przegląd ON  
16.06.2019 Egzaminy Lipno o/Włocławek

Waldemar Kosmalski

BH-VT, PT1-2, testy, przegląd ON, licencja ON  
22.06.2019 Egzaminy Skałowo o/Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

PT, BH-VT  
22.-23.06.2019 Agility Bydgoszcz

Pavol Rohacek (SK)

   
22.-23.06.2019 Egzaminy Katowice o/Będzin

Dariusz Kmiecik

IGP, BH-VT, PT, testy  
22.-23.06.2019 Pasienie Półwieś o/Katowice

Bożena Czempas-Chowaniec

testy predyspozycji psychicznej NHAT, testy pracy psów pasterskich HWTCS/TS  
23.06.2019 Egzaminy Skałowo o/Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

IGP  
28.-30.06.2019 Egzaminy Juchnowice Kościek o/Białystok

Tadeusz Roszkiewicz

Marek Czerniakowski

BH-VT, IGP, testy, przegląd ON  
29.06.2019 Egzaminy Kociegłówki o/Będzin

Janusz Arnold

BH-VT, IGP, testy  
29.06.2019 Egzaminy Legionowo

Stanisław Abłamowicz

PT, BH-VT, IGP 1, testy  
29.06.2019 Egzaminy Lubicz Górny o/Toruń

Agnieszka Kępka

Zbigniew Szcześniak

BH-VT, IGP 1-2, IGP-V, PT 1-2, testy, przegląd ON, Koerung  
29.06.2019 Egzaminy Chojnice

Agnieszka Kępka

PT, BH-VT, IGP 1  
29.06.2019 Egzaminy Chojnice

Agnieszka Kępka

Zbigniew Szcześniak

testy wszystkich ras, przegląd ON  
29.06.2019 Egzaminy Wrocław

Dariusz Kmiecik

Iwona Magdziarska

IGP, BH-VT, PT, testy, przegląd ON  
29.-30.06.2019 Coursing Rybnica o/Jelenia Góra

Eva Dufkova

Jarosław Grunt

Pavel Jenik

Iveta Soldanova

CACIL  
29.-30.06.2019 Agility Borowina o/Piaseczno

Anita Szilagyi

   
30.06.2019 Egzaminy Warszawa

Małgorzata Kędziorek

PT 1-3, BH-VT, IGP V, IGP 1  
30.06.2019 Egzaminy Lubicz Górny o/Toruń

Agnieszka Kępka

Zbigniew Szcześniak

BH-VT, IGP 1-2, IGP-V, PT 1-2, testy, przegląd ON, licencja hodowlana ON KOERUNG  
6.-7.07.2019 Egzaminy Kalisz

Tadeusz Roszkiewicz

Janusz Arnold

BH-VT, IGP, testy, przegląd ON  
7.07.2019 Egzaminy Wrocław

Janusz Arnold - testy

Uwe Werner - ZTP

ZTP Bokserów, testy z wyłączeniem ON  
13.07.2019 Agility Gdynia

Antonin Grygar (CZ)

   
13.07.2019 Obedience Zielona Góra

Tadeusz Roszkiewicz

Obedience kl 0-1  
14.07.2019 Agility Gdynia

Antonin Grygar (CZ)

PPA  
20.07.2019 Working Testy Uścieniec o/Warszawa

Athanasios Keller

Working Testy dla Retrieverów - zawody  
20.07.2019 Working Testy Uścieniec o/Warszawa

Athanasios Keller

Working Testy dla Retrieverów - szkolenie  
28.07.2019 Egzaminy Stobno o/Szczecin

Tadeusz Roszkiewicz

BH-VT, IGP 1-2, Fpr 1-3  

10.08.2019

Agility Sopot Jan Egil Eide PPA  

10.08.2019

Obedience Sopot

Katarzyna Drobik-Michalska

PPO kl. 1-3, zawody kl. 0  
11.08.2019 Agility Sopot

Jan Egil Eide

   
14.-18.08.2019 Pasterstwo Szczawin Kościelny o/Płock

Arkosi Jozsef (H)

trial IHT TS1-3, HWT TS, NHAT, certyfikat CACITR oraz CAT  
16.-17.08.2019 Obedience Kocmyrzów o/Kraków

Nadine Hess (CH)

   
17.-18.08.2019 Agility Zabierzów o/Kraków

Pavol Rohacek (SK)

   
18.08.2019 Obedience Kocmyrzów o/Kraków

Tadeusz Roszkiewicz

   
24.-25.08.2019 Coursing Chojnice

 

CACIL  
24.-25.08.2019 Agility Legnickie Pole o/Legnica

Jirina Mackova

PPA  
31.08.2019 Egzaminy Skałowo o/Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

PT, BH-VT, Testy (bez ON)  
31.08.2019 Egzaminy Manowo o/Koszalin

Tadeusz Roszkiewicz

 PT, BH-VT, IGP  
31.08.-1.09.2019 Obedience Szczecin

Vladislava Akimova

   
1.09.2019 Egzaminy Skałowo o/Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

IGP  
1.09.2019 PT Manowo o/Koszalin

Tadeusz Roszkiewicz

Beata Ryl

Mistrzostwa Polski PT  
1.09.2019 Pasienie Natolin 0/Lubin

Zuzana Cerna

PIP, NHAT, HWT-TS, IHT1-TS, IHT2-TS, IHT3-TS  
7.09.2019 Egzaminy Przemyśl

Stanisław Abłamowicz

BH, PT, testy  
7.-8.09.2019 Pasienie Chróścina o/Opole

Tomasz Pecold

Bożena Czempas-Chowaniec

   
7.-8.09.2019 Użytkowe Palikije o/Lublin

Jan Siudimak

Jacek Lewkowicz

Otwarte Mistrzostwa Polski Owczarków Niemieckich w tropieniu sportowym Fpr1-3, IFH  
7.-8.09.2019 Agility Bydgoszcz

Anna Sajkowska

Marko Makela (FIN)

   
14.09.2019 Coursing Przywidz o/Gdynia

Roman Bozik

Jarosław Grunt

CACIL  
14.09.2019 Użytkowe Goleniów o/Szczecin

Jacek Lewkowicz

GPr-1, SPr-1  
14.-15.09.2019 Obedience Wrocław

Lucie Gabrielowa

PP, Otwarte Mistrzostwa Polski Retrieverów  
15.09.2019 Egzaminy Stara Miłosna o/Warszawa

Waldemar Federak

testy psychiczne  
21.09.2019 Coursing Bytom

Edward Iwanicki

Vera Malatkova (CZ)

Jarosław Grund

Mistrzostwa Polski  
22.09.2019 Egzaminy Mysiadło o/Warszawa   BH-VT, PT, IGP  
28.09.2019 Egzaminy Skałowo o/Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

Zbigniew Szcześniak

Testy, Przegląd ON  
28-29.09.2019 Agility Katowice

Wolfgang Tieber (A)

   
28-29.09.2019 Coursing Kąck o/Piaseczno

Peter Grimm

Małgorzata Rogozińska

CCWC  
28-29.09.2019 Obedience Gdynia, Klub Owczarka Belgijskiego

Katarzyna Drobik-Michalska

Victoria Varsani (I)

Mistrzostwa Polski Obedience

Mistrzostwa Polski Owczarków Belgijskich

Kwalifikacja do Mistrzostw Świata

 
29.09.2019 Egzaminy Warszawa

Beata Ryl

PT, PTT, BH-VT, IGP  
2.-6.10.2019 Mondioring Nędza   Mistrzostwa Świata Mondioringu  
5.10.2019 Egzaminy Krzywice o/Szczecin

Waldemar Federak

PT, BH-VT, IGP, Testy  
5.-6.10.2019 pasterstwo Szczawia Kościelny o/Płock

Daniela Rajova (CZ)

trial IHT CS1, IHT IS1  
12.-13.10.2019 Coursing Orzechówko o/Toruń

Małgorzata Szmurło

Wiesław Świątkowski

   
26.10.2019 Egzaminy Skałowo o/Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

PT, BH-VT  
26.-27.10.2019 Użytkowe Wisła o/Bielsko-Biała

Jacek Lewkowicz

Theodor Krajci

Jiri Tichy

Dariusz Kmiecik

IGP, Międzynarodowe zawody CACIT  
27.10.2019 Egzaminy Skałowo o/Poznań

Tadeusz Roszkiewicz

IGP  
17.11.2019 Egzaminy Stara Miłosna o/Warszawa

Waldemar Federak

testy psychiczne  
7.12.2019 Egzaminy Zabrze

Beata Ryl

Jan Lenard

testy, BH-VT, IGP, PT  
15.12.2019 Egzaminy Warszawa

Jan Lenard

PT, PTT, BH-VT, IGP  
21.12.2019 Egzaminy Mysiadło o/Warszawa

Waldemar Federak

BH-VT, PT, IGP  
Początek strony