Logo ZKWP SZKOLENIA 2017

logo szare110

GŁÓWNA KOMISJA SZKOLENIA PSÓW
INFORMACJE BIEŻĄCE
                               

Związek Kynologiczny w Polsce (ZKwP), realizując wyznaczone cele statutowe naszego Stowarzyszenia, potwierdza wagę i znaczenie szkolenia psów rasowych dla osiągnięcia jak najwyższego poziomu zarówno pod względem hodowlanym, jak i użytkowym..... 


Szanowni Państwo,
Komisja Psów Użytkowych FCI pracuje nad stworzeniem grupy sędziów zainteresowanych sędziowaniem na Mistrzostwach Świata IGP FCI. Zainteresowani mogą zgłosić chęć sędziowania części A, B lub C. Kandydatury należy przesłać najpóźniej do 28.09.2022 na adres :Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Po wstępnej ocenie doświadczenia sędziego Komisja Psów Użytkowych przy FCI przeprowadzi online weryfikację kandydatów.
Osoby wybrana zostaną poinformowane o decyzji Komisji.

23.09.2022 ...


Nowy regulamin dla pozorantów w Związku Kynologicznym w Polsce

czytaj więcej....


 

 


Nowy regulamin OBEDIENCE FCI od 01.01.2022- komunikat Podkomisji Obedience

czytaj więcej ... 

 


Główna Komisja Szkolenia Psów z radością informuje, że na wiosnę przyszłego roku Polska będzie gospodarzem Mistrzostw Świata w tropieniu sportowym, IGP-FH. 

Impreza odbędzie się w Ostrowcu Świętokrzyskim, Jura Park Bałtów. Organizatorem jest Oddział Lublin 

Więcej informacji ....

 


SEMINARIUM DLA INSTRUKTORÓW I POZORANTÓW 06/2021

czytaj więcej.....

 


Komunikat Podkomisji Obedience Nr 1/03/2021

Szanowni Państwo,
w związku z przedłużajacymi się restrykcjami związanymi z pandemią COVID-19 organizacja Mistrzostw Świata Obedience 2021 w Szwajcarii nadal jest niepewna. Jednakże Organizatorzy starają się przygotować do ewentualnych zawodów zgodnie z zasadami obostrzeń epidemicznych.
Poniżej przekazuję aktualne ważne ustalenia : czytaj więcej 


Zgodnie z decyzją Zarządu Głównego oraz Głównej Komisji Szkolenia Psów zaplanowany na dzień 20.03.2021 egzamin na „pozoranta Mondioringu” zostaje odwołany.


Główna Komisja Szkolenia Psów uprzejmie informuje, że w pierwszym kwartale 2021 roku organizowany będzie egzamin przyznający uprawnienia pozoranta Mondioringu.

Egzamin zostanie przeprowadzony według regulaminu przyznawania uprawnień pozoranta Mondioringu zatwierdzonego przez GKSP ZKwP w dniu 07.07.2020r. 

Koszt egzaminu 600 zł;

Miejsce: Zawada Książęca, ul Olimpijska 1

Termin zgłoszeń do 15.11.2020 r na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


fb logo icon 4

 

 

 

 


 

 Archiwum lata 2013-2016

 

Początek strony